Senior Tester (Senior QA Designer)

Pracovní místo ( Senior Tester (Senior QA Designer) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Angličtina pokročilá
Zkušenosti s automatickým testováním softwaru
Znanalost testování webových aplikací, HTML 5, CSS, Java Script
Náplň práce:
• Automatizované a manuální testování
• Poskytování zpětné vazby vývojářům (hlášení chyb)
• Analýza zadání
• Vytvoření testovacího scénáře
• Podpora pro uživatelské testování
• Poskytování školení / seminářů pro Junior QA Engineer
Platové ohodnocení záleží na úrovni požadovaných znalostí vyžadovaných pro výkon práce

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cafeterie, aj.