REFERENT/KA GOETHE CENTRA JU

Pracovní místo ( REFERENT/KA GOETHE CENTRA JU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

. administrativní činnost spojená s chodem Goethe centra JU,
. tvorba PR textů, překlady,
. správa webu, sociálních sítí, práce s grafickými programy,
. tvorba PR materiálů v grafických programech,
. fotodokumentace kulturních akcí, následná úprava fotografií,
. poskytování knihovnického a informačního servisu,
. obsluha recepce – komunikace s návštěvníky v německém i českém jazyce,
. vyřizování korespondence a telefonátů v německém i českém jazyce,
. organizační výpomoc během kulturních akcí.
Požadujeme
. minimálně ukončené středoškolské vzdělání,
. německý jazyk na úrovni minimálně B2 dle SERRJ,
. znalost práce na PC,
. flexibilita, týmový duch a zájem o kulturní dění,
. komunikační a organizační schopnosti,
. zkušenosti s prací v přeshraničních projektech vítány,
. řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka výhodou.
Nabízíme
. zajímavou práci v mezinárodním kolektivu,
. zdokonalení organizačních, prezentačních a jazykových schopností,
. příjemné pracovní prostředí s možností osobního i profesního rozvoje,
. rozšíření si všeobecného přehledu v oblasti kultury,
. získání odborných znalostí v oblasti kulturního managementu,
. zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna,
dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní
služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská
skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: ihned nebo dle dohody
Pracovní úvazek: plný, možnost zkráceného úvazku
Mzda: dle Mzdového předpisu JU
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou