Pracovník/pracovnice v oddělení konstrukce

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v oddělení konstrukce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc.
Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu do oddělení konstrukce.
Požadavky:
- SŠ / VŠ – technické vzdělání strojního zaměření podmínkou
- Výborná znalost Nj podmínkou (B2, výborná znalost němčiny slovem i písmem)
- MS Office
- Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- Vhodné i pro ženy
Nabízíme:
- zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
- práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
- moderní pracovní prostředí
- účast na zahraničních projektech
- zaměstnanecký systém benefitů
- odpovídající finanční ohodnocení dohodou na osobním pohovoru
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.