AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA


Pracovní náplň

Nástup po domluvě. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Hnízdil, tel.: 605 248 001, e-mail: jaromirhnizdil@seznam.cz. Pracovní doba: 1. týden 7:00-15:00 hod., 2. týden 9:00-17:00 hod., 2x v měsíci sobota 8:00-12:00 hod. Pracoviště: Prostějovská 20, Bedihošť.
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, chuť pracovat, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: výměna a oprava pneumatik na osobních, nákladních a zemědělských vozidel.
Nabízíme: po zapracování prémie.

Podobné nabídky

Automechanik

CORAX spol. s r.o.

  • Litovel
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA

Firma

Jaromír Hnízdil ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Strojírenství, Výroba provoz a řemesla, Automobilový průmysl

Telefon

Kontaktní osoba

Jaromír Hnízdil

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Automechanik

CORAX spol. s r.o.

  • Litovel
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát