PRODAVAČI POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ (ZamK)

Pracovní místo ( PRODAVAČI POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ (ZamK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:12/1/2021 (ZamK) a:1/2/2021
Náplň práce:
- obsluha a poradenství zákazníkům, práce na prodejně i za pokladnou, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- komunikace s dodavateli a objednávání zboží, kontrola záruční lhůty a správnosti cen u zboží - odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně.
Požadujeme:
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, obchodního ducha, - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost)
- řidičský průkaz sk. B.
- řidičský průkaz na VZV
- znalost asijského sortimentu.
Výhodou:
- zkušenosti s řízením dodávky
- znalost vietnamského jazyka výhodou
- znalost pokladního programu TiGo POS.
Nabízíme:
- možnost pracovat i o svátcích a víkendech.
V případě zájmu o osobní schůzku, prosím volejte předem vždy mezi 12-17h.