Samostatná provozní účetní

Pracovní místo ( Samostatná provozní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 12.1.2021
Kontrola, pořizování a účtování přijatých faktur tuzemských i zahraničních
Vystavování faktur vydaných, dokladová inventarizace účtů
Dokladová skladová evidence (příjemky, výdejky, převodky, průvodky)
Evidence a účtování rozpracované výroby, tvorba podkladů k reklamacím zboží
Pohledávky - správa a reporting, upomínky, podklady pro právníka, opravné položky
Intrastat - podávání měsíčního hlášení + správa karet zboží
Kontrolování formální a věcné stránky dokladů, spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
Spolupráce na inventarizacích majetku, závazků a pohledávek

Požadujeme
Středoškolské vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou
Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy
Znalost účetního softwaru PREMIER výhodou, zkušenost na dané pozici výhodou
Samostatnost, pečlivost a chuť se vzdělávat

Nabízíme
Práci na hlavní pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou a různorodou práci
Zázemí úspěšné české výrobní společnosti, zaměstnanecké benefity,
flexibilní pracovní doba, stravenky
Info: denně 8:00 - 14.00 hod p. Bordovská, tel.: 602 163 966, bordovska@remoska.cz