Pracovník - pracovnice ve skladu a ve výrobě

Pracovní místo ( Pracovník - pracovnice ve skladu a ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK - PRACOVNICE VE SKLADU A VE VÝROBĚ
Chceš být toho součástí?
Jsi týmový hráč, který je ochotný se učit stále něco nového?
Máš pozitivní přístup k životu, sebevzdělávání se a sportu?
Máš zkušenost s prací ve skladu či ve výrobě?
Jsi pečlivý a samostatný?
Pak mezi Tvé zodpovědnosti bude patřit kompletace našich produktů, které odesíláme do Čech i zahraničí, výpomoc v kuchyni, úklid..
Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí mladých aktivních lidí
- podporu a plné zaučení
- možnost růstu jak profesního tak osobního
- odpovídající platové podmínky vč. bonusů ( multisport card, slevy na outdoor vybavení atd.)
- aventure teambuildingy
Pokud cítíš, že jsme to, co hledáš, neváhej poslat svůj životopis na jobs@adventuremenu.cz a napiš nám, proč Tě práce u nás zaujala!