ZDRAVOTNÍ SESTRY/BRATŘI

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRY/BRATŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte: reditelka@dpssobesuky.cz. Kontaktní osoba: PhDr. Yvona Andělová, ředitelka, tel. 582 335 016, 582 394 024 nebo 025 (volat 7:00-15:00)
Náplň práce: komplexní ošetřovatelská péče, koordinace a usměrňování odborných činností, monitorování a vyhodnocování potřeb uživatelů; zpracování ošetřovatelského plánu, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe; organizace práce v úseku přímé péče; vedení porad a předávání informací; zajišťování dodávky předepsaných léčiv pro nesoběstačné uživatele; za nepřítomnosti lékaře poskytovat v případě ohrožení zdraví uživatelů první pomoc dle odborných znalostí a schopností; příprava záznamů pro lékaře, asistence při ordinaci lékaře a při výkonech dle požadavků lékaře aj.
Požadavky: odborná způsobilost všeobecné sestry, praxe v sociálních službách či zdravotnictví výhodou, znalost ošetřovatelských standardů a standardů sociálních služeb, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči zatížení a stres, komunikativnost, flexibilnost, samostatnost a pečlivost, vztah k cílové skupině senioři.
Nabízíme: 5 týdnů DV, příspěvek na stravu, příspěvek na rekreaci či kulturu, profesní vzdělávání, osobní příplatek, pololetní odměny, aj.