Operátor helpdeskové linky

Pracovní místo ( Operátor helpdeskové linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Milotová Karin, tel.: 702 012 901, 353 223 048, e-mail: milotova@lithium.cz
Náplň práce:
příjem poruch/dotazů na infrastruktuře - telefonicky, emailem, dohledovým systémem, osobně
příjem a řešení dotazů uživatelů na chování jim svěřeného HW a SW
přidělení problému řešiteli v helpdeskovém systému, sledování průběhu řešení, přezkoušení a uzavření problému
aktivní komunikace s řešiteli (třetí stranou) a koncovými uživateli
ověřování dostupnosti služeb v místě vzniku incidentu
práce v aplikacích a prostředí zákazníka
Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe elektrotechnického nebo IT směru)
dobrou znalost práce s PC (MS Windows, MW Word, MS Excel, Outlook)
komunikativnost a psychická odolnost
zkušenosti z Callcentra nebo Helpdeskového/Servisdeskového provozu vítány
angličtina minimálně A2
řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:
rozmanitou práci ve skvělém týmu
prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
možnost podílet se na ověřování a zavádění nových technologií a postupů při vývoji a testování
zázemí silné a stabilní rodinné firmy
částečná možnost práce na Home Office