VEDOUCÍ POBOČKY

Pracovní místo ( VEDOUCÍ POBOČKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Šance pro schopné! Vaším úkolem bude perfektní servis pro klienta na naší pobočce tak, aby se rád vracel. Pokud nejste zvyklí tvrdě pracovat, nebude tato práce pro Vás. Máte možnost pracovat v pohodovém támu a profesně i osobně růst.
POŽADAVKY:
- aktivní řidič, zkušenosti s vedením kolektivu i samostatné práce mít všechny úkoly včas dokončené, ochota vzdělávat se, uživatelská práce na PC
NABÍZÍME:
- zázemí silné a stabilní společnosti, kompletní zaškolení a uvedení do praxe, zajištěné vzdělávání a podpora odborného růstu, zajištění různorodé práce
Pokud chcete, aby se i pro Vás stala práce koníčkem, pošlete nám svůj životopis.
HLÁSIT SE: Cibula Josef, e-mail: info@karieravmoste.cz - zaslat životopis, osobní schůzka lze sjednat mailem + zaslat životopis.