Strážný/dozorce

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň,
Nabízí možnost přijetí do SLUŽEBNÍHO POMĚRU příslušníka VS ČR na služební místo
STRÁŽNÝ/DOZORCE

Nabízíme:
- platové ohodnocení = 2. TT - od 27.620,- hrubého bez praxe
- ošatné
- 6 týdnu dovolené
- lékařskou péči
- náborový příspěvek 100.000,-
- částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb (vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…)
- závodní stravování
- možnost využití posilovny, tělocvičny
- využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
- po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek po skončení služebního poměru
- možnost ubytování na ubytovně Věznice Plzeň dle ubytovací kapacity

Požadujeme:
- bezúhonnost
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- fyzickou, zdravotní a osobní způsobilost pro výkon služby
- nástup po úspěšném absolvování přijímacího řízení
Věznice Plzeň
PERSONÁLNÍ ODD.
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz (Foldová Linda)