Servisní technik RC modelů a dronů/elektrotechnik

Pracovní místo ( Servisní technik RC modelů a dronů/elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Topol č.p. 31, 537 01 Chrudim 1
Do stabilní a dlouhodobě rostoucí společnosti RCprofi s.r.o., která se zabývá prodejem modelů na dálkové ovládání, hledáme zapáleného modeláře/servisního technika RC modelů, který by rád spojil koníček se zaměstnáním.
Co tato pracovní pozice obnáší?
- Především servis RC modelů a dronů. Diagnostiku, zhodnocení stavu, opravu, testování modelů. Dostanete se tak k opravdu velmi zajímavým strojům prestižních značek jako jsou DJI, Traxxas, Arrma atd.
- Komunikaci se zákazníky (poradenství, rady při výběru atd.).
- Aktivní působení, případně výpomoc v naší prodejně/výdejně v sídle firmy (na základě domluvy).
- Dovoz zboží od dodavatelů firemním vozem. Požadujeme řidičský průkaz typu B.
- Výpomoc v běžném provozu společnosti.
- Zmíněné dílčí činnosti jsou na domluvě a jedná se o rozšíření pracovní pozice. Prioritní je servis RC modelů. Ostatní činnosti jsou na domluvě.
Pozice je určená pro modeláře, elektromechaniky, případně kohokoliv, kdo je technicky zručný a má zájem se učit novým věcem. Uchazeče podrobně zaškolíme do všech procesů a postupů.
Požadujeme samostatnost, chuť učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, pozitivní myšlení. Zkušenosti v oboru modelářství, servisu nebo elektromechaniky jsou výhodou, nikoliv podmínkou.
Nástup možný ihned. Nástupní plat dohodou. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci.
V případě doplňujících dotazů kontaktujte p. Pilaře ve všední dny v čase 10:00 - 16:00 hod. na tel. čísle +420 721 879 721 nebo prostřednictvím e-mailové adresy pilar@rcprofi.cz.
Pokud Vás tato nabídka