Řidič/ka

Pracovní místo ( Řidič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
dovoz a odvoz zboží dle zadání dopravního dispečera v rámci ČR a SR; péče o svěřené vozidlo; schopnost provádět základní údržbu vozidla a kontrolu technického stavu; komunikace s dopravním technikem ohledně údržby a sevisování vozidel.

Požadujeme :
zkušenosti s řízení dodávky do 3,5 t; Časová flexibilita; Výpis z karty řidiče - podmínkou; Trestní rejstřík bez záznamu; Pracovní zkušenosti s řízením motorového vozidla skupiny B minimálně 5 let

Nabízíme:
možnost parkování firemního vozidla v místě bydliště (po dohodě)

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Jaromír Lidmila:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@syrmex.cz;
- osobně (v pracovní dny 07,00 - 14,00hod.) na adrese: SYRMEX spol. s r.o., Osek nad Bečvou č.p. 411, 751 22 Osek nad Bečvou