Grafici

Pracovní místo ( Grafici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme mladá firma zabývající se výrobou dětských látkových plen a hygienických doplňků pro ženy a hledáme možná právě Vás. Šikovného grafika - grafičku.

Náplň práce:
grafické návrhy pro marketing (akce, letáky, plakáty, katalogy, newslettery)
grafická podpora - facebook a instagram
grafická příprava reklamních předmětů a obalová grafika
fotografování a natáčení videí (produktová a lifestylová tvorba)
grafická údržba a úpravy webových stránek
výroba šablon pro výrobu v programech ClassiCAD

Požadujeme:
rutinní znalost programů Adobe CS (Indesign, Photoshop, Illustrator)
aktivní znalost anglického jazyka
smysl pro kreativitu a estetické cítění
samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem
zkušenost s fotografováním a natáčením videa

Nabízíme:
práci v Jablonci nad Nisou
zkrácený úvazek 24 hodin
různorodá pracovní náplň v kanceláři nebo v terénu
zázemí dynamické, moderní společnosti a rychle rostoucí ryze české firmy
práci v příjemném kolektivu
kávu zdarma, slevu na výrobky Petit Lulu
dlouhodobá spolupráce, při oboustranné spokojenosti automatické prodloužení pracovní smlouvy
finanční bonusy

Své životopisy spolu s motivačním dopisem a ukázkami prací (bez toho nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail: simona.strnadkova@petitlulu.cz