ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Váňa Jan, tel.: 800 400 507, e-mail: prace@jvvz.cz
Doporučenky lze projednat na adrese: Libošovice 76- po předchozí tel. domluvě.
Požadujeme: spolehlivost, časovou flexibilitu, ochotu, schopnost samostatné práce
Náplň práce:
evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací; otevírání, rozdělování a odesílání pošty; kopírování a faxování dokumentů; příprava jednoduchých zpráv a korespondence
Potřebné zaškolení zajistíme. Nástup možný ihned.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, stravenky
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.