Manažer marketingu a komunikace – Versino - Pardubice

Pracovní místo ( Manažer marketingu a komunikace – Versino - Pardubice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mezi hlavní zodpovědnost manažera marketingu a komunikace patří zajištění všech forem externí komunikace Versino CZ vůči potenciálním i stávajícím zákazníkům a podpora prodejního teamu při získávání nových obchodních příležitostí.

Náplň práce:
- Tvorba marketingové strategie
- Příprava kampaní v CRM a souvisejících workflow
- Správa obsahu na webu a sociálních sítích
- Komunikace na sociálních sítích
- Zajišťování firemních akcí
- Koordinace a komunikace s externími dodavateli služeb v oblasti marketingu a komunikace
- Spolupráce s hlavními dodavateli na realizace kampaní a go-to market aktivitách
- Průběžné sledování obchodních a marketingových informací od hlavních dodavatelů a jejich zpracování pro účely vlastní komunikace Versino CZ

Požadavky:
- SŠ/ VŠ
- Orientace v oboru podnikových informačních systémů, souvisejících řešení a služeb
- Zkušenosti s CMS Kentico nebo obdobným CMS pro tvorbu a správu obsahu na webu
- Zkušenosti s komunikací a kampaněmi na sociálních sítích
- Microsoft Office uživatelská znalost
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Schopnost práce v týmu
- Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
- Zajímavou práci v dynamickém oboru s možností osobního růstu
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
- Možnost dalšího školení a vzdělávání
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na důchodové pojištění

Platové ohodnocení:
- Základní plat 35 – 40 000 Kč včetně osobního oho