Všeobecná zdravotní sestra s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez od

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez od ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:1/12/2020 a:28/4/2021
Do týmu hledáme všeobecnou sestru bez odborného dohledu s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání.
Požadujeme :
- předložení výpisu z RT
- poskytování komplexní zdravotní a ošetřovatelské péče bez odborného dohledu dle § 96/2004Sb.
- znalost vedení zdravotní dokumentace a znalost souvisejících právních předpisů v sociální péči.
- znalost práce na PC
- ochotu k dalšímu vzdělávání
- empatii, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost.
Výhodou:
- znalost programu Cygnus 2
- kurz bazální stimulace.
Nabízíme:
- nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, jednosměnný nepřetržitý provoz, (denní 12 hod směny od 6-18 hod, a 8-20hod) podle plánu směn
- práci v malém kolektivu, rodinné prostředí, vhodné pro sestry, kterým nevyhovuje nemocniční režim a práce v něm.
- nástup dle dohody ihned
- penzijní příplatek, podnikové stravování, dovolenou navíc.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na email: hlavnizs@beskydfm.cz