Vývojář/ka - .NET developer

Pracovní místo ( Vývojář/ka - .NET developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po předchozí domluvě; Hledáme dlouhodobého spolupracovníka pro samostatný vlastní projekt pro jednoho z našich klientů. Hlavní částí projektu je automatizace admin procesů na úrovni celé střední Evropy.
Ideálním kandidátem pro náš projekt je samostatný kolega, který převezme odpovědnost za celý projekt od komunikace se zákazníkem (v ČJ a AJ), přes návrh a prezentaci řešení, až po jeho nasazení.
Požadavky:
- Samostatnost, analytické schopnosti, kreativita,
- znalost algoritmů, relačních databází, standardů .NET vývoje,
- ochota učit se a přicházet s novými nápady a relevantními technologiemi,
- znalosti .NET(.netcore 3.1), C#, MVC, T-SQL, VBA, HTML5, Javascript, JQuery, TabulatorJS framework, CSS,
- angličtina na úrovni důkladného pochopení technické dokumentace a ústní i písemné komunikace o zadání.

Nabízíme:
- odměny za výkon a projektové bonusy,
- zajímavé projekty pro zahraniční společnosti,
- dovolenou dle potřeby,
- možnost práce z domova, v kanceláři v Šumperku příp. i v Praze, pracovní spolupráci nabízíme na dálku (spolupráce na dálku pro nás již před covidem byla samozřejmostí), se zázemím malé IT firmy s kolegy rozesetými v Praze a serverní Moravě.
- klademe důraz na sdílení know-how, pravidelný brainstorming, nasazování nových technologií, aktivní přístup k řešení problémů ze strany programátorů a agilní přístup k projektovému řízení.
- při vzájemné spokojenosti nabízíme možnost další spolupráce nad rámec tohoto projektu.
Vhodné i pro OZP. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.