AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Voštice č.p. 106, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
VÝŠE MZDY: základní od 30 000 Kč do 50 000 Kč + spec. odměny
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- diagnostika poruch a stavu nákladních a užitkových vozidel AVIA, IVECO
- stanovení způsobu opravy
- provedení opravy
- provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav a zkušební jízdy
POŽADUJEME:
- vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- časová flexibilitu, loajálnost
- vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
- řidičský průkaz skupiny B, C
- praxe v oboru
NABÍZÍME:
- zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
- po zapracování doba neurčitá
- práce v menším kolektivu s rodinným přístupem
- firemní bonusy a speciální prémie, zaměstnanecké akce
- motivující finanční ohodnocení s profesním i finančním růstem
- zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání ve školícím centru IVECO ČR Vysoké Mýto a na platformě online IVECO - zvýšení fin. ohodnocení
- zvláštní prémie, příspěvky na penzijní/životní pojištění, firemní stravování atd.
- pracovní doba od 7:00 hod. do 15:30 hod
- možnost ubytování
- firemní benefity - bonusy/speciální prémie, sleva na firemní služby, firemní akce, firemní stravování, stravenky
KONTAKT: telefonicky 7 - 15.30, e-mailem nebo osobně po dohodě
Poklopová Michaela, tel.: 321 613 025, e-mail: michaelapoklopova@ivecohajek.cz