Pracovník/-ice úseku balení a krájení

Pracovní místo ( Pracovník/-ice úseku balení a krájení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo osobně po domluvě (Zámecká 13, 664 34 Kuřim, 9-14h)

Vaším úkolem bude:
- dle pokynů nadřízeného zajistit plynulou výrobu a odbyt našich výrobků
- obsluha moderních strojů a zařízení
- pracovní zařazení dle Vašich schopností a výrobních požadavků
- jde o práci ve 2-směnném provozu
Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- práci v novém moderním pracovišti
- víkendy a svátky volno
- pravidelný příjem
- příspěvek na stravování
- bonus za docházku
- možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, bonus za docházku, možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Zámecká 13, 664 34 Kuřim