Ostraha objektu - OZP

Pracovní místo ( Ostraha objektu - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyhrazeno pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Místo výkonu práce: Arena - Vítkovice.cz, Ruská 3077/135, Ostrava - Zábřeh
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 722 364 328 Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod., na e-mail: j.buzkova@bohemiaplus.cz

Požadujeme :
- Osobu OZP
- Spolehlivost, trestní bezúhonnost
- Věk nad 18 let, certifikát strážného - pokud nemáte, zajistíme
- Praxe výhodou, není podmínkou

Pracovní náplň :
- pochůzková činnost po objektu
- střídavá 12 hodinová směnnost ranní, noční,
- pořadatelská činnost při různých akcích
- zaištění ostrahy a ochrany majetku, komunikace z HZS
- dodržování bezpečnostních předpisů,
- vyhotovení denních pracovních reportů.

Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti,
- odpovídající platové ohodnocení
- roční bonusy
- náborový program TEAM odměna
- slevové poukazy
- zálohy na mzdu
- volné vstupy na sportovní a kulturní akce
- výhodný mobilní tarif
- motivační program
- pracovní úvazek zkrácený (nebo plný po domluvě)
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned na HPP