REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

Pracovní místo ( REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zajišťování správy majetku- evidence majetku, zařazování, vyřazování, inventarizace; vyřizování požadavků na pořízení, opravu a údržbu majetku, kontrola položek a fakturovaných částek za pořízený majetek, zajišťování drobných oprav a údržby majetku; příprava věcných podkladů pro uzavírání smluv týkajících se údržby, oprav nebo vybavení majetkem; vedení agendy pojištění vozidel a nemovitostí; kontrola podkladů pro úhrady energií; provádění domovnických prací včetně stěhování nábytku a zařízení; evidence mobilních telefonů pro zaměstnance.
Požadujeme: řidičský průkaz- aktivní řidič/ka.
Plat: pracovní místo je zařazeno do 7. platové třídy dle NV 304/2014 Sb., příloha č. 2.
Zam. výhody: pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů, služební telefon, stravenky.
Kontakt e-mailem.