Seřizovač/ka - lisař/ka

Pracovní místo ( Seřizovač/ka - lisař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.
Japonsko-česká společnost Otsuka Brano s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Seřizovač-lisař.
Náplň práce:
- Obsluha lisovacích souprav
- Upínání nástrojů + seřizování nástrojů a lisů
- Měřící a kontrolní činnost
- Manipulace s díly v paletách
- Obsluhuje zdvihací zařízení (jeřábník, vazač)
- Řídí motorové vozíky
Požadujeme:
- Vyučen ve strojírenském oboru
- Samostatnost, spolehlivost
- Práce standardně na 2 směny (v případě potřeb společnosti ochota práce na 3 směny)
Výhodou bude:
- Platný průkaz jeřábníka-vazače, řidiče VZV
- Praxe v automotive
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr, vhodné i pro absolventy
- Měsíční bonusy ve výši až 20 %
- Další benefity (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, závodní stravování, MULTI PASS CARD...)
- Mzda 160-170 Kč/hod.
- Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby

Životopisy zasílejte POUZE na email: martina.cartelli@otsukabrano.com