Junior technický konzultant/ka

Pracovní místo ( Junior technický konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Josefa Šavla 1271/12, Ostrava - Mariánské Hory
Své CV a motivační dopis v angličtině zašlete prosím na email sekretariat@sectron.cz
Pohovor bude probíhat v češtině a angličtině. Nástup možný ihned.

Výběrové řízení na pozici Junior technický konzultant
SECTRON s.r.o., česká společnost působící v oblasti bezdrátových technologií pro průmyslové použití, přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Junior technický konzultant.

· Technický support zákazníků při výběru a implementaci bezdrátových modemů, routerů a
příslušenství
· Technická analýza reklamací
· Spolupráce při tvorbě datasheetů a manuálů
· Spolupráce s obchodním a výrobním oddělením
· Pozice vhodná pro studenty posledních ročníků technických VŠ a absolventy

Požadujeme
· SŠ vzdělání s maturitou
· znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2 nebo vyšší
· povědomí o bezdrátových technologiích a cloudových službách
· samostatnost a spolehlivost
· komunikativnost a týmovou spolupráci
· ochotu učit se novým věcem

Výhodou
· SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
· Praktické zkušenosti v oblasti poskytování supportu, nebo bezdrátových technologiích
· aktivní znalost dalších světových jazyků

Nabízíme
· zázemí silné a stabilní firmy
· zajímavou a odpovědnou práci
· příležitost pro seberealizaci a osobní rozvoj
· školení komunikačních dovedností a odborných znalostí
· jazykový rozvoj (firemní jazykové kurzy)

Mzda a benefity
· mzda 25.000 Kč a motivační prémie
· příspěvek na životní kapitálové pojištění / důchodové připojištění 1.350 Kč měsíčně
· pololetní a vánoční odměn