Pracovníci ostrahy, strážní (vyhrazeno pro OZP)

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy, strážní (vyhrazeno pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A33 z:24/11/2020 VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Jihlava
Nabízíme:
- Práci vhodnou pro osoby se zdravotním postižením
- Zaměstnanecké půjčky
- Finanční benefity dle vykonané práce a pracoviště
- Průměrnou hrubou hodinovou mzdu ve výši 106,-Kč/hod. až 113,- Kč/hod.
- Výplatu mzdy v pevných a pravidelných termínech na účet nebo poštovní složenkou.
Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- Předložení výpisu z TR
- Certifikát (strážný) - není nutností, je výhodou
- Základní znalost práce na PC.
Náplň práce:
- Nenáročná a velmi krátká obchůzková činnost v objektu
- Snadná obsluha telefonu, zabezpečovacího systému a požární signalizace
- Podávání informací přicházejícím osobám
- Snadná a krátká písemná evidence.
Kontakt:
- Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: pavel.drabina@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č. 724 153 147