Sekretářka - zástup za MD a RD

Pracovní místo ( Sekretářka - zástup za MD a RD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: osobně (pondělí a středa dle úředních hodin), e-mailem nebo telefonicky

SEKRETÁŘKA - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadavky pro výkon pozice:
o státní občanství ČR, bezúhonnost
o minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
o samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
o komunikační schopnosti
o dobrá znalost českého jazyka
o pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
o ochota dalšího vzdělávání

Výhodou:
o praxe ve veřejné správě
o znalost programu KEO4
o zkoušky o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu

Předpokládaná náplň práce:
o zajišťování chodu sekretariátu starosty
o obecní poplatky
o agenda podatelny
o agenda komunálního odpadu
o agenda přestupků
o vyřizování administrativy starosty
o zastupitelnost matriky, evidence obyvatel, vidimace a legalizace, CzechPoint
o agenda archivace dokumentů

Platové podmínky: řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce s nadřízením vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, příloha č. 1 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 8 + osobní ohodnocení.

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
o jméno, příjmení, titul a místo trvalého pobytu zájemce
o datum a místo narození
o státní příslušnost
o číslo občanského průkazu
o datum a podpis zájemce, telefonní a e-mailové spojení

K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:
o strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
o originál výpisu z rejstříků ne st