*Operátor/ka - seřizovač/ka výrobní linky potravin

Pracovní místo ( *Operátor/ka - seřizovač/ka výrobní linky potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
seřizování moderních potravinářských výrobních linek a zařízení; příprava pracoviště; pravidelná sanitace výrobní linky; provádění kontrolních procedur kvality

Požadavky:
zkušenost a praxi na obdobné pozici.

13. plat; až 5 dní dovolené navíc; příspěvky na sport a vzdělávání

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Kateřiny Friedlové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: katerina.friedlova@lnfood.eu;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 14,00hod.) na čísle 724 488 922;
- osobně (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: LN FOOD DISTRIBUTION s.r.o. , Cvrčov č.p. 7, Lobodice, 751 01 Tovačov