Projektanti optických sítí

Pracovní místo ( Projektanti optických sítí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Projektování rozsáhlých optických sítí
- Evidence optických sítí v Bentley Fiber
- Vyřizování ÚS a ÚR
- Jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek
- Vytváření projektových nabídek
- Navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti s projektováním optických sítí
- Znalost práce v Bentley Microstation
- výborné komunikační dovednosti
- časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům
- ŘP sk. B -

Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu
- možnost seberealizace a účast na zajímavých českých i mezinárodních projektech
- příjemné pracovní prostředí a mladý pohodový kolektiv
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- osobní vůz i pro soukromé účely, notebook, telefon, internet