Fullstack Developer/ka - React, Node.js

Pracovní místo ( Fullstack Developer/ka - React, Node.js ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Studentská 6202/17, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem.

O projektu
Stanete se součástí menšího startupového zkušeného týmu vývojářů.
Naši SaaS aplikaci budujeme na zelené louce, to znamená žádné přepisování starého kódu!
Bude se používat celosvětově, takže nemusíte být jen vývojář, ale jednou třeba i uživatel ??
Ač v Ostravě, budete součástí týmu s kolegy po celé Evropě.
Budete mít velký prostor pro své nápady a vylepšení.

Co budete dělat
Vyvíjet front-end i back-end v JavaScriptu za použití moderního tech stacku
Budete pracovat v prostředí: Docker, GCP, GitHub
Spolupracovat s agilním vývojářským týmem v Evropě
Zlepšovat svůj tech-stack a učit se nové technologie

Co byste měl/a znát/umět
Zkušenosti s vývojem alespoň 2 roky
Pro Front-end: React
Pro Back-end: Node.js nebo Go
Dobře komunikovat: 51 % úspěchu je správná komunikace
Zvládnete každodenní kontakt v angličtině s týmem v USA
Chcete se učit, pracovat na sobě a IT je pro Vás i hobby

Co Vás potěší / Co Vám můžeme nabídnout
Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, …
Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, lekce angličtiny, kart