Technolog svařovny

Pracovní místo ( Technolog svařovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 7:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v sídle firmy ve 13 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme technologa svařovny pro perspektivní výrobu s expedicí do celého světa.

Nabízíme:
Zaměstnání v české výrobní společnosti - pouze na ranní směny
Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi v zdělání
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Náplň práce:
Předvedení referenčního svaru operátorům - aktivní svářeč s praxí
Dohled nad nastavováním optimálních parametrů svařování
Dohled nad kvalitou svařování
Kontrola dodržování technologie svařování
Kontrola výrobních časů
Vizuální kontrola svarů
Řešení technologických změn v dokumentaci a v technologických postupech
Návrhy na zlepšení produktivity ve výrobě

Požadavky:
Platné úřední zkoušky svařování na metodu 135
Znalost procesu svařování - praxe minimálně 5 let
Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Benefity: příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

Nástup ihned.