Všeobecná zdravotní sestra/bratr

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: SZS, VZS, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praxe u lůžka výhodou, schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu klienta, profesionální přístup k plnění úkolů, vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie, schopnost pracovat v týmu. Vedení ošetřovatelské péče v elektronické podobě - zaučíme.
NABÍZÍME: plný (37,5 hod/týdně) nebo zkrácenný pracovní úvazek. Mzda 24 000 Kč min. při zaučení, bez praxe, 39 000 Kč dle praxe a při plném úvazku. Pracovní poměr na dobu určitou - po zaučení možno na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.
Náborový příspěvek 30.000 Kč při plném úvazku.
Možnost odměn za nadstandartní pracovní výkony.
Bonusy:
Příplatky za práci o víkendu, svátky, noční v objemu cca 15% z platu;
5 týdnů dovolené;
příspěvky na kulturní a sportovní akce;
možnost stabilního zaměstnání;
příspěvková organizace zaručuje stabilní růst platů dle státních tabulek;
pracovní oděv.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky, pro osobní kontakt nutno dohodnout schůzku.