finanční a mzdová/mzdový účetní

Pracovní místo ( finanční a mzdová/mzdový účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

naše středisko se specializuje na autorizovaný prodej a servis vozů FORD, servis všech osobních a nákladních automobilů, výkup a prodej ojetých vozů - autobazar, provoz čerpací stanice a poskytování automobilů - do svého týmu hledá kolegu či kolegyni na pozici - Finanční a mzdová účetní:
Náplň práce:
- Vedení kompletního podvojného účetnictví v programu
- Zpracování a zasílání statistiky
- Provádění analýz, statistik a inventarizace majetku a účtů
- Kontrola sald účtu pohledávek a závazků
- Sestavování roční účetní závěrky a přílohy k účetní závěrce
- Správa a evidence pokladen, účtování pokladních dokladů
- Účtování faktur, kontrola správnosti
- Komunikace s daňovým poradcem při zajištění provedení externího auditu účetní závěrky
- Zpracování výkazu DPH
- Spolupráce s auditory a daňovými poradci
- Vystavování a zasílání daňových přiznání a souvisejících přehledů v zákonem stanovených termínech
- Komplexní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví
- Komunikace se správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami
- Provádění ročního zúčtování daně ze závislé činnosti zaměstnanců

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání ekonomického směru
- Praxe v podobné činnosti minimálně 5 let
- Dobrá orientace v mzdových, daňových a účetních předpisech a Zákoníku práce
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- PC znalosti: MS Word - stř. pokročilý, MS Excel - stř. pokročilý
- Důslednost, pracovitost, přesnost, rozhodnost, komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup možný ihn