Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Uničovská č.p. 20/12, Litovel.
Kontakt je možný POUZE mailem.
Česká společnost s více než 25 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního servisu.

Náplň práce:
- stanovování diagnózy poruch
- provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství
- provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel
- montáž dílů automobilového příslušenství

Pracovní doba: Krátký, dlouhý týden (7:00 hod. - 19:00 hod.)

Co Vám můžeme nabídnout?
- Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
- Kvalitní pracovní zázemí
- Motivační platové ohodnocení
- Mobilní telefon
- Stravenky
- Benefitní program volání i pro rodinné příslušníky
- Nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS
- Slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu

Co požadujeme?
- Hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW
- ŘP sk. B, C výhodou
- Zodpovědnou osobu se svědomitým přístupem k práci