SPECIALISTA PŘÍPRAVY TECHNICKÉ ČÁSTI NABÍDEK VENTILÁTORŮ

Pracovní místo ( SPECIALISTA PŘÍPRAVY TECHNICKÉ ČÁSTI NABÍDEK VENTILÁTORŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupráce na vývoji a správě interního softwaru pro snadnou a rychlou konfiguraci ventilátorů z databáze typů
- připravuje 3D parametrické modely dílů a sestav ventilátorů
- zajišťuje přípravu podkladů pro interní technickou dokumentaci
- spolupráce s obchodním úsekem a technickou konstrukcí
Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- znalost 2D/3D konstrukce
- základní znalost programování
- zodpovědnost, samostatnost, technický zájem
- znalost anglického jazyka
Výhodou:
- zkušenosti/zájem o mechaniku tekutin/akustiku
- zkušenosti/zájem o numerické simulace
Nabízíme:
- zázemí stabilní a renomované společnosti
- motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
- 5 týdnů dovolené
- závodní stavování
- příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
- jazykové kurzy
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- až pět dnů v měsíci práce z domova
Místo pracoviště: Milevsko
Smluvní mzda.
Nástup dle dohody.
Bližší informace: Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 552 705, hana.klukackova@zvvz.cz.