MANAŽER/KA SKLADU

Pracovní místo ( MANAŽER/KA SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:8/10/2020 a:1/12/2020
Náplň práce:
- Organizuje a řídí sklad, příjem, vyskladňování a přípravu materiálu pro výrobu
- Pracuje s firemním informačním systémem a aktivně optimalizuje procesy
- Spolupracuje s ostatními odděleními společnosti na hladkém průběhu zakázky
- Dohlíží na hladký průběh expedice
- Spolupracuje na optimalizaci skladových zásob
- Organizuje a připravuje inventury
- Připravuje audity
- Eviduje pracovní směnnost, zpracovává podkladové materiály pro odměňování podřízených zaměstnanců
- Plní úkoly dle pokynu nadřízeného.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxi v oboru skladování, logistiky nebo řízení obdobných procesů
- Výborné manažerské a organizační schopnosti
- Vysoká samostatnost a flexibilita, rozhodnost a zodpovědnost
- Schopnost týmové práce, pozitivní a proaktivní přístup
- Schopnost efektivní komunikace a efektivně řešit problémy
- Dobrou znalost MS Office, schopnost naučit se interní IS
- ŘP skupina B.
Nabízíme:
- Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
- Práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
- Motivující odměňování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované závodní stravování
- Dovolená navíc
- Zdravotní volno - sick days
- Sportovní akce, firemní časopis
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Odměnu za dárcovství krve
- Pružná pracovní doba
- Nástup: ihned/dle dohody
Kontakt telefonicky, emailem.