Technický pracovník - energetik referátu stavebního odd. logistiky

Pracovní místo ( Technický pracovník - energetik referátu stavebního odd. logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru:
Technický pracovník - ENERGETIK referátu stavebního odd. logistiky

Nabízíme:
- platové ohodnocení - 9. platová třída (od 23.230,- Kč bez praxe)
- 25 dnů řádné dovolené
- lékařskou péči
- částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb pro rok 2020 - 10.500,-
= vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…) možnost využití posilovny, tělocvičny
- závodní stravování
- 5 dnů indispozičního volna
- využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
- možnost využití posilovny

Požadujeme:
- bezúhonnost
- vzdělání: minimálně středoškolské s maturitou
- osvědčení z vyhl. č. 50/1978, §6 a §8
- dobrá znalost MS Office
- analytické myšlení
- nástup: ihned jako zástup za dlouhodobou PN
- od 1.1.2021 hlavní pracovní poměr

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň, Oddělení personální
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz