Ostraha - detektivové prodejny - Penny - Vsetín (vyhrazeno pro OZP)

Pracovní místo ( Ostraha - detektivové prodejny - Penny - Vsetín (vyhrazeno pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSTRAHA - DETEKTIVOVÉ PRODEJNY - PENNY VSETÍN - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: Trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, praxe výhodou. Příjemné vystupování, zodpovědnost, komunikace s klientem. Certifikát strážného můžeme zprostředkovat. Pracovní pozice vhodná pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/.
NÁPLŇ PRÁCE: Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu. Prevence páchání trestní činnosti. Vyhotovování denních pracovních reportů.
NABÍZÍME: Odměny za zadržení pachatelů. Možnost záloh na mzdu. Zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst. Možnost po zapracování prodloužení pracovního poměru. Pracovní úvazek dle dohody, případně dle zdravotního stavu OZP.
PRVNÍ KONTAKT: Pro informování ohledně pracovního místa prosím volejte paní Alenu Lihotskou, tel. číslo 606 333 112, v pracovní dny od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Nechodit na prodejnu!
ov. 25.11.