Ostraha prodejen PENNY MARKET

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Ostraha prodejen PENNY MARKET ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSTRAHA PRODEJEN PENNY MARKET
POŽADUJEME: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od
18-ti let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo na jeden rok s možností prodloužení pracovního poměru.
NÁPLŇ PRÁCE: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
NABÍZÍME: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 721 954 166 v po-pá v době od 8:00-17:00 hodin nebo
e-mailem na nabor.centrum@bohemiamarten.cz
ov.25.2.21