PROGRAMÁTOR EMBEDDED SYSTÉMŮ

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR EMBEDDED SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok následně na dobu neurčitou.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo IT
- dobrá znalost číslicových elektronických obvodů, čtení elektrických schémat
- dobrá znalost aplikace a programování mikrokontrolérů AVR, ARM
- dobrá znalost používání periferií, využívání přerušení a DMA
- znalost základních datových komunikací - Ethernet, USART, SPI, CAN, USB…
- schopnost algoritmizace úloh reálného světa na abstraktní zpracování procesorem
- znalost a praxe programování v assembleru a programovacím jazyce C a C++
- znalost a praxe programování aplikací pro PC ve vyšším programovacím jazyce
- pracovní znalost angličtiny
- schopnost pracovat nezávisle i v týmu

Náplň práce:
- spolupráce či samostatný návrh nových zařízení pro informační systémy v dopravě
- programování embedded aplikací mikrokontrolérů ARM a AVR v jazyce C, C++
- vytváření, ladění a testování programového vybavení pro PC (SW)
- komunikace a spolupráce s odděleními zapojenými do projektu

Nabízíme: práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru / příjemné pracovní prostředí založené na důvěře / různorodou práci / seberealizaci / možnost kariérního růstu / odpovídající platové ohodnocení / 13. plat / 5 týdnů dovolené / stravování v rámci firmy / velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží).

První kontakt na e-mail. adrese: buckova.lenka@buse.cz nebo na telefonicky Po-Pá 7-14 hod na č. 516 482 045 - p. Bučková.