Personalista/ka, mzdová/ý účetní

Pracovní místo ( Personalista/ka, mzdová/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky pro podání přihlášky:
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ekonomický směr výhodou
- znalost mzdového účetnictví a personální agendy
- uživatelská znalost práce na PC (MS Windows 10, MS Office, mzdový a personální systém Vema výhodou)
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce
- občanská a morální bezúhonnost
- praxe ve veřejné správě výhodou

Náplň práce - zejména:
- zpracování mezd, včetně výpočtu srážek z platu, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, zpracování ročního zúčtování daně, pojistného na zdravotní a sociální pojištění a evidenčních listů důchodového pojištění
- kompletní vedení personální agendy, zařazování zaměstnanců dle katalogu prací, stanovování platové třídy a stupně, zápočet praxe, kompletace osobního spisu zaměstnance

Nabízíme:
- zařazení v 9. platové třídě dle praxe a vzdělání- od 19.730,- Kč do 28.920,- Kč, po zapracování možnost osobního příplatku
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- zaměstnanecké benefity- možnost zvýhodněného stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání
Pracovní doba pružná s pevnou částí od 9 - 13:00 hodin. Kontakt: telefonicky od 9:00 do 13:00, e-mailem.