Specialista/ka zákaznické péče

Pracovní místo ( Specialista/ka zákaznické péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Již 11 let působíme v médiích a úspěšně propojujeme lídry průmyslu a vytváříme unikátní obsah pro naše byznysové tituly. Pomáháme propagovat a prodávat výrobky průmyslovým výrobcům i distributorům. Našim cílem je budovat silnou společnost s pevnou firemní kulturou, která klientům nabízí přesah v kvalitě služeb a zákaznické péče. Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících obchodních výsledků

Náplň práce:
- zjišťovaní potřeby zákazníků,
- rozvíjení servisu zákazníkům (doporučení a návrhy změn),
- podílení se na budování dobrých vztahů se zákazníkem
- akvizice nových zákazníků

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- výbornou znalost českého jazyka
- důslednost - schopnost dotahovat věci do konce při uzavírání obchodních příležitostí, budování silných a dlouhodobých vztahů s našimi stávajícími klienty
- výbornou znalost práce na PC a internet
- samostatnost, myšlení v souvislostech a schopnost přizpůsobit se změnám
- proaktivitu a orientaci na výsledky a časovou flexibilitu
- logické uvažování
- schopnost přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat jim a umět rychle vyhodnotit řešení dané obchodní situace

Nabízíme:
zajímavou pracovní příležitost v příjemném prostředí v moderně vybaveném call centru
možnost profesního růstu a osobního rozvoje
stabilní jistotu a za super výkon - dosažitelné obchodní cíle, které jsou velice dobré
odměněny fixní a pohyblivou složkou včetně kvartálních odměn
atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce.
pracujeme od pondělí do pátku, 5 týdnů dovolené
systém cafeterie a občers