Koordinátor/ka sociálních služeb

Pracovní místo ( Koordinátor/ka sociálních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 21.10.2020
Písemné přihlášky včetně příloh uchazeč doručí nejpozději
Do pondělí 16.11. 2020 do 12.00
Datum konání výběrového řízení: 19.11. 2020
Svoje přihlášky podávejte písemně na adresu: Centrum sociálních služeb Jeseník, ředitel organizace Ing. Jan Rotter, Beskydská 1298/6, 790 01Jeseník
Obálku označte: výběrové řízení - pracovní pozice KSS
Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
- Název pracovní pozice
- Jméno, příjmení, titul
- Datum a místo narození
- Místo trvalého pobytu
- Datum a podpis
K přihlášce připojte tyto doklady:
- Životopis, v němž uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech souvisejících s nabízenou pracovní pozicí
- Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší tří měsíců)
- Úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Písemný materiál si můžete po ukončení výběrového řízení vyzvednout osobně v sídle organizace u administrativní pracovnice Kateřiny Trusíkové, DiS.
Požadavky:
- Splnění odborné způsobilosti k výkonu sociálního pracovníka podle § 110 odst. 4 písm. a) a b) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
- Znalost zákona o sociálních službách
- Znalost tvorby standardů kvality, výhodou zkušenosti při tvorbě standardů
- Samostatnost, spolehlivost, rozhodnost a ochota k dalšímu vzdělávání
- Organizační schopnosti
- Schopnost týmové spolupráce
- Zdravotní způsobilost a psychická odolnost
- Dobré komunikační schopnosti (včetně písemné úřední korespondence)
- Znalost práce na PC - (MS Office - Word, Excel, PowerPoint apod.)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Trestní bezúhonnost
Výho