OPERÁTOR/KA SKLADU

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: příjem zboží a jeho naskladnění, balení a expedice zboží, inventury
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak na dobu neurčitou
Nabízíme: zázemí rodinné firmy, stravenky v hodnotě 109,- Kč po zkušební době, 3 sick day, příspěvek na dovolenou a Vánoce, kafeterie na pracovišti, příspěvek 4000,- Kč/rok na nákup pracovního oblečení, nákup drogerie za velkoobchodní ceny. zaměstnanecké slevy na značkové oblečení v partnerských obchodech a E shopu 25 %, profesionální a přátelský kolektiv.
Hlásit se emailem nebo telefonicky.