Sociální pracovníci ve službě sociální rehabilitace

Pracovní místo ( Sociální pracovníci ve službě sociální rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: zkušenosti s lidmi s mentálním postižením nebo duševním onemocněním a znalost jejich práv,pracovitost a samostatnost, časová flexibilita, schopnost komunikovat s cílovou skupinou i se zaměstnavateli, spolehlivost, opravdovost - otevřený přístup, týmový hráč, optimistická osobnost, práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet), řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Nabízíme: zajímavá různorodá práce na pracovišti v Kutné Hoře, Kolíně i v terénu, osobní růst, metodické zaškolení a vedení, supervize, účast v evropských projektech, přátelské a vstřícné pracovní prostředí, po zkušební době možnost využívat zaměstnanecké benefity.
V případě zájmu se hlaste telefonicky (Po-Pát, 7:00-15:00), osobně, nebo e-mailem.
Do 5.10.2020 zašlete e-mailem profesní životopis a motivační dopis max. 200 slov (na téma: "Co potřebují lidé s postižením?")