Servisní technik informačních technologií

Pracovní místo ( Servisní technik informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nový Bor
Charakteristika vykonávané činnosti:
- zajišťování funkce počítačové sítě a programového vybavení
- zavádění a aplikace systémů výpočetní techniky
- zajišťování správy, funkčnosti a bezpečnosti sítí a jednotlivých PC
- zajišťování bezpečnosti dat
- uživatelská a poradenská činnost
- HW údržba zařízení
Požadavky:
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (zaměření na
výpočetní techniku - výhodou)
- praxe v oboru výpočetní techniky – výhodou
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou (MS Windows, LAN, HW a SW)
- ŘP skupiny B
- trestní bezúhonnost
Výhodou:
- praxe ve státní správě nebo samosprávě
- dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost samostatně pracovat,
flexibilita
- schopnost vysokého pracovního nasazení
Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:
- přesné označení výběrového řízení
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu
- datum a podpis uchazeče
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a
o odborných znalostech a dovednostech týkajících se požadovaných činností
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
-ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Platové zařazení: 9. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb. zákoník práce a nařízení vlády
č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a
nařízení vlády č. 222/2010 Sb. katalog prací (platové