Obsluha linky na opracování skla

Pracovní místo ( Obsluha linky na opracování skla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání vyučení s maturitou, ŘP sk. B, základní znalost práce s PC, svědomitost, předchozí praxe není nutná, možnost zaučení
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, obsluha NC stroje na výrobu bezpečnostního skla, obsluha zařízení ve dvoučlenném kolektivu (nastavování programů, pokládání skla...), kontrola a evidence výrobků prošlých zařízením, drobná provozní údržba zařízení
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: platové podmínky v závislosti růstu dovedností a znalostí, příplatky za práci přesčas, stravenky, 13. plat podle hospodářských výsledků, pracovní dobu: pondělí - pátek, 6h -14h/14h - 22h hod., víkendy a státní svátky volno
KONTAKT: Hrabík Pavel Ing., tel.: 727 888 393, e-mail: info@bentglass.cz