Servisní technik

Pracovní místo ( Servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání vyučení nebo vyšší, ŘP sk. B, vyhl. §50 výhodou, práce s PC, slušné vystupování, výhodou praxe v servisu kopírovacích strojů KYOCERA, KONICA MINOLTA, PC či znalost v oblasti síťových řešení
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, servis kopírovacích strojů a tiskáren, výpočetní techniky, montáž dataprojektorů, instalace kopírovacích strojů a tiskáren
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: mzda dle zkušeností a kvalifikace, pružná pracovní doba, možnost práce z domu, auto, notebook, telefon, stravenky, prémie ze zisku 3-10%
KONTAKT: Páleník Jaroslav Ing. CSc., tel.: 777 302 670, e-mail: prace@tonermarket.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail