Vedoucí strážník Městské policie

Pracovní místo ( Vedoucí strážník Městské policie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uchazeč musí splňovat předpoklady dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů:
• státní občanství ČR,
• minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,
• zdravotní způsobilost dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,
• věk minimálně 18 let,
• bezúhonnost v souladu s § 4a zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,
• spolehlivost v souladu s § 4b zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů.

Další požadavky:
• komunikační a organizační schopnosti,
• řidičské oprávnění skupiny „B“, aktivní řidič,
• tělesná a duševní způsobilost,
• uživatelská znalost práce s PC,

Výhodou je:
• platné osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní policie,
• praxe u obecní policie,
• zkušenost s vedením podřízených,
• znalost AJ nebo NJ.

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené + 4 dny sick days,
• stravenky,
• příspěvek na dovolenou,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• výhodné tarify mobilního operátora.

Vybraní uchazeči budou podrobeni psychologickému posouzení způsobilosti a testu fyzické zdatnosti pro výkon funkce strážníka městské policie.
Termín nástupu: dle dohody.

Platové podmínky: se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění - 9. platová třída, platový stupeň dle započitatelné praxe.

Kontaktní pracovník: Ing. Michaela Sochorová (personalistka), tel. 546 492 106.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice nebo předejte na podate