HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: náměstí Pod kaštany č.p. 724, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

POPIS ČINNOSTI:
- kompletní zodpovědnost za vedení účetnictví ve výrobní společnosti
- příprava finančních reportů
- zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
- spolupráce s interními a externími auditory
- spolupráce s úřady a finančními institucemi
- metodické vedení a kontrola účetního týmu (fakturace, DPH, majetek, sklady, pokladna a další) - revize inventarizace/ interních procesů v rámci účtárny

V TÉTO POZICI BUDETE ÚSPĚŠNÁ/Ý KDYŽ...
- máte několikaleté zkušenosti na stejné pozici ve výrobní společnosti (5+ let včetně metodického vedení dalších účetních)
- výborná znalost české účetní a daňové legislativy, účetních standardů a daňové problematiky
- pokročilá zkušenost se zpracováním dat z účetních systému a excelovských dokumentů

NABÍZÍME: firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, bonusy, prémie, příspěvek na životní připojištění, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování

KONTAKT: telefonicky 8 - 14 hodin nebo e-mailem