SKLADNÍK/CE S ŘP SK. B

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE S ŘP SK. B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VYHRAZENO PRO OZP!
Popis práce:
Hledáme kolegyni nebo kolegu do skladu, který bude přebírat zásilky, kontrolovat zboží v příjmu i výdeji a balit balíky, vozit zásilky k zákazníkům.
Požadavky:
-Manuální zručnost
-Schopnost pracovat samostatně a pečlivě
-Aktivní řidič s ŘP sk. B
-Ochota učit se nové věci
-Základní ovládání PC (možnost zaškolení)
Pracovní úvazek: plný, jednosměnný
Pracovní doba: 8.00 - 16.30
Mzda od: 16 400 Kč
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svou žádost spolu se strukturovaným životopisem na e-mail volnamista@vseprotisk.cz.
Budeme se moc těšit na viděnou!